Audronė Boutique yra mados namai dirbantys su individualiais ir unikaliais užsakymais;

 

Dizainerė Audronė Bunikienė nuo 1985 visada dirba tam, kad kiekviena moteris galėtų pasijausti savimi pasitikinti ir elegantiška.
dizainerė

Kadangi nuo mažens buvau įsimylėjusi madą, pabaigiau meno studijas ir įkūriau savo mados namus. Dirbu su moterų įvaizdžio kūrimu nuo pat tos dienos.

Audrone Boutique vardas tapo populiarus tarp elegantiškų, stilingu ir savimi norinčių pasitikėti moterų, kurioms kurti drabužius visada buvo ir bus mano gyvenimo aistra.

Audronė Bunikienė
Paslaugos

Siuvame pačių įvairiausių dydžių, individualius užsakymus pagal jūsų norus. Taip pat galima užsisakyti rūbus iš kolekcijų pagal jūsų išmatavimus ar papildomus pageidavimus arba pirkti dar turimus drabužius iš kolekcijų.
atsiliepimai

 

Galiu drąsiai teigti, kad dėl dalies mano sėkmes, mano geros nuotaikos ir pasitikėjimo yra "kalta" Audronė. Klasikiniai, elegantiški ir moteriški siluetai, nepriekaištinga konstrukcija ir super meistriškas pasiuvimas...toks rūbas "ištirpsta" ant kūno ir belieka koncentruotis tik į savo tikslus, dienos užduotis ar ramiai vakaroti... Rūbelių universalumas - išskirtinis Audronės braižas. Jie tinkami nuo ryto iki vakaro ir išlaisvina nuo nereikalingų rūpesčių, jei netyčiom po darbo dienos tektų skubėti į vakarėlį... Tai gi , "Audronė" įsiveržė į mano spintą ir, atrodo, netyčiom, bet pelnytai ją užkariavo.

Laura Andriukaitienė, Baltijos Mikroskopinės Odontologijos draugijos tarybos pirmininkė.

 

Kai meilė šalia, visi darbai švyti. Audronės sukurti darbai meilę skleidžia ir po daugelio metų. Meilė savo kūriniams - čia jos paslaptis.
Mane Audronės kūriniai lydėjo visuose sudėtingiausiuose reikaluose, kai reikėjo atstovauti Lietuvai. Net per NATO ministrų susitikimus moterys tyliai paklausdavo, iš kur toks gražus kostiumėlis? Atsakydavau išdidžiai - iš Lietuvos. Tai tokia mūsų Audronė.

Rasa Juknevičienė, Seimo narė, buvusi Krašto apsaugos ministrė.susisiekite